Project Description

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi
Tüp Bebek Tedavisi (IVF) tedavisindeki son gelişmeler gebelikte başarı oranlarını artırmaktadır. IMSI (intrasitoplazmik morfolojik olarak seçilmiş sperm enjeksiyonu) uygulamasıyla özel bir mikroskop altında sperm seçimi bunun en güzel örneğidir. IMSI tekniği, spermi 6600 kat büyütür ve sperm morfolojisinin daha iyi değerlendirilmesini sağlar ve gebeliği sağlayacak doğru spermi seçerek yumurta içerisine sperm enjeksiyonunu sağlar.

Tekrarlayan In Vıtro Fertilizasyon başarısızlığına neden olan erkek faktör kısırlık probleminde katı DNA ile sağlıklı spermlere ulaşılmasını sağlayan mikro-sıvı çip teknolojisi, başarı oranında ekstra% 30 artış sağlar. Embriyoskop, son yıllarda embriyoloji laboratuvarlarında yaşanan en önemli gelişmelerden biridir.

Döllenmiş yumurta içeren son teknoloji bir kısırlık cihazı olan embriyoskop, anne rahminin sağladığı ortamı taklit ederek, mikroskobik kameraların embriyonun gelişimini dışarıdan izlemesine olanak tanır.

Embriyonun kalitesine bakarak hangi embriyonun transfer edilmesi gerektiğine karar vermeyi kolaylaştıran embriyoskop, tüp bebek teknisyenlerinin kullandığı en güncel teknolojidir.

İsteğinizi Bize Yazın

Cinsiyet *
Choose File
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.