Euro Medicare

EuroMedicare, uluslararası bir sağlık turizmi şirketidir, tüm ilişkilerinde adil ve dürüst olmayı temel ilke olarak kabul eder ve tüm hizmetlerinde memnuniyet sağlar. Şirketimiz İstanbul merkezli olup, Avrupa, ABD, Kanada ve Arap Ülkelerinin farklı ülkelerinde birçok temsilciliğe sahiptir.

Randevu Al

Misyonumuz (Neden buradayız?)

Varlığımızın nedenleri; Etik değerlerden ödün vermeden, uluslararası kabul görmüş nitelikli, güvenilir, bilimsel yöntem ve uygulamalarla tıbbın temel prensibi (primum non nocere) ile insan mutluluğuna hizmet etmek; Başvuru sahibinin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, ihtiyaç sahiplerine saygılı ve yüksek hizmet kalitesi ile güvenilir, erişilebilir ve kesintisiz sağlık hizmeti sağlamak; insanların sağlık sorunlarının çözümüne aracılık etmek; sağlık hizmeti sağlayıcılarını hizmet alıcılarla buluşturmaktır.

  • Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için insanlığa hizmet etmek
  • Şirketimiz İstanbul merkezlidir
  • EuroMedicare, uluslararası bir sağlık turizmi şirketidir
Bize Ulaşın

Vizyonumuz (Değerlerimiz)

Tüm ilişkilerimizde adil ve dürüst olmak temel ilkemizdir. Şirket felsefemiz insana saygıya dayanmaktadır. Sunduğumuz her hizmette hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uygun olan ekonomik koşullarda hizmet etmeyi ve en yüksek kalite seviyesini hedefleyerek kapsamlı bir model oluşturmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda misafirlerimizin bireysel ihtiyaçları için imkanları ölçüsünde hizmetlerimizi en yüksek standartlarda sunmayı hedefliyoruz.
Bize Ulaşın

HASTALARIMIZ NE DİYOR?

2011’den beri böbrek hastasıyım. Böbrek yetmezliğim nedeniyle İstanbul, Türkiye’de hastaneye kaldırıldım. Tüm gezimi Türkiye’ye kolay ve makul hale getirmeme yardımcı olan Euromedicare’e çok müteşekkirim.
Edy Marlons
Dr. Memet’e ailemle beraber olma şansı verdiği ve her adımda bizi düşündüğü için teşekkür ediyorum.
Beni destekleyen, bana rehberlik eden ve hayatımı değerli kılan Euromedicare’e iyi dileklerimle.
Adam Johnson

Tedavimin zekice yapıldığını ve her gün daha iyi hissettiğimi söylemekten çok mutluyum. Tüm sağlık personeli, hastanın yardım çağrısına hızlı yanıt verir.

Samur Alami
0
Sağlıklı Bireyler
0
Uzman Doktorlar
0
Bölümler
0
Ulusal Ödüller

Why Euromedicare

EuroMedicare, sağlığınızın her aşamasında yanınızda. Uzman hekimlerle beraber sizinle birlikte en uygun tedavinin hangisi olduğunu öğrenecek, uygun tedavinin nerede güvenilir, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılacağına karar vereceğiz.

Öncelikle daha önce yapmış olduğunuz testler ve laboratuvar sonuçları EuroMedicare doktorları tarafından değerlendirilir. Sizinle birlikte hastane veya sağlık merkezi beklentilerinize ve bütçenize göre belirlenir. EuroMedicare doktor randevunuzu organize eder.

Hastaneye ulaşımınız EuroMedicare tarafından sağlanmaktadır. Doktorlarımız klinik kayıtlarınız ve tedaviniz konusunda size yardımcı olacaktır. Tedaviniz boyunca ve iyileşme sürecinde uzman doktorlarımız ihtiyacınız olan her şey hakkında bilgi verir. Check-up randevularınız EuroMedicare tarafından takip edilir.

Randevu Al

Cinsiyet *
Choose File
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.