Pasaport İşlemleri

Turistik veya ticari amaçlarla yapılacak vize başvuruları Elektronik Vize Başvuru Sisteminden ( www.evisa.gov.tr ) gerçekleştirilebilmektedir.

 

İnternet bağlantısı olan her noktadan ortalama 3 dakika içinde pratik bir şekilde e-Vize alınması mümkün olabilmektedir. Hâlihazırda e-vize sisteminde Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe ve İspanyolca dilleri mevcuttur. Visa ve Master Card vb kredi kartlarıyla vize ücretini ödeme imkânı sağlanmıştır. Vize almadan ülkemize gelen yabancılar havaalanlarımızda e-vize kiosklarından da vize alabileceklerdir.

 

İstanbul Atatürk Havalimanında 10 adet kiosk bulunmaktadır. Vize harçlarına ilişkin bilgilere Bakanlığımız web sitesinden ( http://www.mfa.gov.tr/yabancilarin-tabi-oldugu-vize-rejimi.tr.mfa ) ulaşılması mümkündür. Vatandaşları ulusal kimlik kartları ile de ülkemize girebilen ülkeler şunlardır: 1- Almanya 2- Belçika 3- Fransa 4- Gürcistan 5- Hollanda 6- İspanya 7- İsviçre 8- İtalya 9- KKTC 10- Lihtenştayn 11- Lüksemburg 12- Malta 13- Portekiz 14- Ukrayna 15- Yunanistan

Ön Teklif Formu

Neye İhtiyacınız Var?

Ücretsiz Fiyat Teklifi

WhatsApp

+ 90 544 470 40 40