Neden Euromedicare?

Neden Euromedicare?

EuroMedicare sağlığınızla ilgili her konuda sizin savunuculuğunuzu yapar. Uzman hekim kadrolarıyla, sizin için en uygun tedavinin ne olduğunu araştırır ve bütçenize uygun tedavinin nerede güvenilir, hızlı ve ekonomik olarak  yapılabileceğine, sizinle birlikte karar verir.

 

Öncelikle elinizde daha önce yaptırmış olduğunuz test ve laboratuar sonuçları EuroMedicare doktorları tarafından değerlendirilir. Sizinle birlikte, beklenti ve bütçenize uygun hastane veya sağlık merkezi belirlenir. Doktor randevunuzu EuroMedicare organize eder.

 

Hastaneye ulaşımınız EuroMedicare ekibi tarafından sağlanır. Klinik kayıtlarınız ve tedavi sürecinizde doktorlarımız size yardımcı olur. Tedaviniz boyunca ve iyileşme sürecinde uzman doktorlarımız ihtiyaç duyacağınız her konuda bilgilendirme sağlar. Kontrol Randevularınız EuroMedicare tarafından takip edilir.

EUROMEDICARE


EuroMedicare bütün ilişkilerinde adil ve dürüst davranmayı temel ilke olarak kabul eden, hizmette memnuniyet garantisi veren merkezi İstanbul-Sarıyer’de bulunan; Avrupa’nın farklı ülkeleri, Amerika, Kanada, Arap Ülkeleri’nde temsilcisi olan uluslar arası hizmet veren bir sağlık turizm şirketidir.

Hızlı hizmet almak için hemen yazın.