Lojistik Desteklerimiz

Ücretsiz Sağlık Danışmanlığı

Ücretsiz konsültasyon talep eden hastaların ön değerlendirilmeleri EuroMedicare doktorları tarafından yapılır ve kendilerine hastalığı hakkında bilgi verilerek tedavi planları oluşturulur.

Size Nasıl Hizmet Ediyoruz?

Elinizde daha önce yaptırmış olduğunuz test ve laboratuar sonuçları EuroMedicare doktorları tarafından değerlendirilir.

Havaalanı Transferi

Tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren ekibimiz tarafından 121 ülke ile dünyada en fazla ülkeye uçan Türk Hava Yolları (THY), ile veya bütçenize uyan diğer havayolu şirketleri ile seyahatiniz planlanır.

Pasaport İşlemleri

Turistik veya ticari amaçlarla yapılacak vize başvuruları Elektronik Vize Başvuru Sisteminden ( www.evisa.gov.tr ) gerçekleştirilebilmektedir.

Konaklama Hizmetleri

Türkiye'de tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren ekibimiz tarafından tedaviniz öncesi ve sonrasında arzu ettiğiniz organizasyonlar planlanır.

Şehir Turları

Tedavi olurken tarihi ve doğal güzellikleri görebilir ve tarihi mekanları gezebilir ve hoşça vakit belireceğiniz eğlencelere katılabilirsiniz. Tedavinizin yapılacağı merkezlere yakın otellere konaklamanız planlanır.

Tercümanlık Hizmetleri

Türkiye’deki tedavi sürecinde; havaalanından karşılanma, transfer, konaklama ve hastanedeki tedaviniz esnasında ve sonrasında havaalanına varış anına kadar size özel...

Ücretsiz Teklif Alın

Neye İhtiyacın Var?

Whatsapp

+ 90 544 470 40 40

Hızlı hizmet almak için hemen yazın