Hakkımızda

EUROMEDICARE


EuroMedicare bütün ilişkilerinde adil ve dürüst davranmayı temel ilke olarak kabul eden, hizmette memnuniyet garantisi veren merkezi İstanbul-Sarıyer’de bulunan; Avrupa’nın farklı ülkeleri, Amerika, Kanada, Arap Ülkeleri’nde temsilcisi olan uluslar arası hizmet veren bir sağlık turizm şirketidir.

Misyonumuz (Neden varız?)

Varlık sebebimiz, tıbbın en temel doğrusu olan “önce zarar vermeme” ilkesiyle, etik değerlerden ödün vermeden, insanın mutluluğuna hizmet edecek, nitelikli, güvenilir, bilimsel, uluslararası kabul görmüş yöntem ve uygulamaları; hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile başvuran memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde ihtiyaç duyanlara ulaştırmak, insanların sağlık sorunlarını gidermede aracı olmak ve sağlık hizmeti sunanlarla hizmet alıcılarını buluşturmaktır.

Vizyonumuz (Değerlerimiz)

Bütün ilişkilerimizde adilane ve dürüst davranmak temel ilkemizdir. Şirket felsefemiz insana saygıya dayanır. Sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alarak, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uygun ekonomik koşullarda hizmet vermeyi ve kapsayıcı bir model oluşturmayı amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda, hizmetlerimizi, misafirlerimizin bireysel ihtiyaçları ve imkânları dâhilinde, en üst standartlarda sunmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

EuroMedicare, sağlık hizmeti alıcıları için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kurumdan hizmet almayı seçen kişilerin EuroMedicare’in herhangi bir temsilcisine başvurarak, ihtiyaç duydukları bütün sağlık hizmetlerinin karşılanabilmesini amaçlıyoruz. Bu çerçevede hizmet sunarken, çözüm önerilerinin kişilerin sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlaması hedeflenmektedir.

Hızlı hizmet almak için hemen yazın.